Tvořivé nápady pro volný čas

Stránky určené pro všechny,kteří rádi něco tvoří svýma rukama nebo kteří by se to rádi naučili

KURZY

Aktuálně nabízené kurzy různých technik. Zájemci nechť se prosím přihlásí na uvedeném mailu nebo tel.čísle alespoň 1 den dopředu.

Momentálně nabízím kurzy v Brandýse nad Labem v mateřském centru Matýsek.Pokud vám toto místo nevyhovuje,velice ráda uspořádám vybraný kurz přímo u vás.Stačí pokud se domluvíte se svými kamarádkami,kolegyněmi,známými (minimální počet je 5 účastníků) a můžeme si domluvit termín,který by vám vyhovoval.

Ozdoby našich babiček

Snímek3.JPG

V tomto předvánočním čase se vrátíme k již téměř zapomenutým technikám výroby vánočních ozdob za použití korálků a drátků,které zdobily vánoční stromečky našich předků.Ať už to budou hvězdy různých tvarů a velikostí,korálkové zvonečky či malí roztomilí andílci.

Šperk

Snímek4.JPG

Objevíte způsob,jak si vyrobit v současné době opět velice módní bižuterii.Ať už budete navlékat,šít,ketlovat,vždy vytvoříte velice originální doplňky ke svému šatníku.

Obrazy

Snímek1.JPG

Již poměrně známou technikou decoupage nebo-li ubrouskovou technikou se dají vykouzlit i malá umělecká díla zdařile napodobující skutečný obraz.Za pomoci ubrousku,barev,speciálních past a gelů vznikne v rámu nebo na plátně velmi zajímavé dílko.

Kurz encaustiky

Snímek6.JPG

Encaustika je prastará technika malování horkým voskem.Maluje se na speciální papír pomocí encaustické žehličky a přírodního vosku.Vznikají velmi zajímavé náladové obrázky.